Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jackie

Telefon numarası : 86-18824284006

Free call

Neden MFi USB Kablosunu Seçmelisiniz?

August 3, 2021

hakkında en son şirket haberleri Neden MFi USB Kablosunu Seçmelisiniz?

MFi Sertifikası nedir?

 

Apple cihazları için özel olarak geliştirilmiş i-Product For Made.MFi, Apple tarafından iphone ipad, ipod ve Apple saat aksesuar üreticileri için belirlenen bir test standardıdır.

 

MFi sertifikası, ürün ambalajının üzerine basılmıştır. Bu, ürünün resmi testlerden ve yetkilendirmeden geçtiği anlamına gelir.

 

MFi sertifika işareti ile, ürünün aşağıdaki yönlerden garanti edildiği anlamına gelir.

 

-Güvenli yazılım sistemi;her Mfi ürününün "resmi olarak belirlenmiş güvenlik kontrol çipi", "iç metal takviyeli üretim yapısı" vb. gibi yerleşik sistemlere sahip olması gerekir.

hakkında en son şirket haberleri Neden MFi USB Kablosunu Seçmelisiniz?  0

-Kararlı donanım malzemeleri: MFi ürünlerinin üç resmi sıkı denetimden geçmesi gerekir.Ürünün kendisinin kararlı olmasına ek olarak, uygulamayı sunan üreticinin iyi bir üne sahip olması gerekir.

 

 

-Apple garantiyi kabul eder: Cihaz, MFi ürünlerinin kullanımı nedeniyle anormal ise, Apple sitesi garantiyi kabul eder, aksi takdirde, ürünlerin geri kalanı cihaza zarar verirse, resmi açık hükümler garanti sağlamaz. .

hakkında en son şirket haberleri Neden MFi USB Kablosunu Seçmelisiniz?  1

 

 

Güç Dağıtımlı 18 W veya daha yüksek bir USB Kablosu ile kullanıldığında, iPhone'unuzu yalnızca 30 dakikada %50 pil şarj edebilirsiniz - desteklenen modeller arasında iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro, 11 bulunur Pro Max, 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, iPad'ler ve daha fazlası.Apple cihazlarınız için tam uyumluluk sağlamak üzere geliştirilmiş yonga setine sahip Apple MFi sertifikalı şarj ve senkronizasyon kablosu

hakkında en son şirket haberleri Neden MFi USB Kablosunu Seçmelisiniz?  2

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jackie@focusestech.com
86-18824284006
jackie@focusestech.com