Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jackie

Telefon numarası : 86-18824284006

Free call

Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı

June 28, 2021

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı

Hepimizin bildiği gibi, Apple standartlar belirlemede ve çeşitli sertifikalar sunmada iyidir.Apple'ın yakın gelecekte 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açacağı konusunda bilgilendirildik ve büyük üçüncü taraf üreticiler bunu uzun zamandır dört gözle bekliyordu.

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  0


Apple şunları duyurdu: "Yeni Apple MagSafe şarj modülünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu modül 15W'a kadar güvenli kablosuz şarj sağlar ve Apple cihazlarını MagSafe aracılığıyla kablosuz olarak şarj etmek için MFi aksesuarlarına entegre edilebilir. MFi lisansı sahipleri artık aşağıdakileri içeren ürün planları gönderebilirler. Bu modülü ve MFi yetkili satıcılarından numune ve seri üretim siparişi verin.Fiyatlar için yetkili satıcının web sitesine giriş yapın.Fiyat öğrenmek için yetkili satıcının web sitesine giriş yapın.Bu modülü entegre eden aksesuarlar ve eksiksiz MFi sertifikası mümkün olacaktır. ürün ambalajı ve iletişiminde Made for MagSafe rozetini kullanın.


Başvuru prosedürleri:
 

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  1


MFI sertifikasını geçen bir marka 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj cihazını piyasaya sürmek isterse, marka 15W MagSafe şarj modülü içeren bir ürün planı sunabilir ve yetkili MFi bayilerinden numune ve üretim siparişi verebilir.
hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  2


Focuses, üçüncü taraf bir test laboratuvarına danışır ve MFi sertifikasyonu prosedürü yukarıdaki şekilde gösterilmektedir.

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  3


Üçüncü taraf marka ürünler MFi sertifikasını geçtikten ve Apple'ın 15W MagSafe şarj modülünü entegre ettikten sonra, ambalaj ve promosyona “Made for MagSafe” logosu eklenebileceğini belirtmekte fayda var.Genel olarak konuşursak, "MFM" logosu, kamu tüketicilerinin bu markalara ilişkin değerlendirmesini artıracaktır.

 


Apple 15W MagSafe şarj modülü detayları Apple sertifikalı MagSafe manyetik şarj modülü ile ilgili olarak numuneyi demonte ettik.

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  4


Modül yassı yuvarlak pasta şeklindedir, önü saf beyazdır ve arkası metal bir koruyucu kapak ile kaplanmıştır.Genel görünüm sıkı.Aynı zamanda, bu kablosuz şarj modülü, güç ve iletişim kablolarını bağlamak için VBUS, V+, V-, CC ve GND olmak üzere beş ped içerir.


hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  5


İletişim tanımlama şemasına göre, MagSafe kablosuz şarj modülünün standart USB PD iletişim yöntemini benimsediği, güç kaynağının 9V voltaj standardı olduğu ve ayrıca bir USB2.0 D+D- veri kablosu çekirdeğine sahip olduğu görülebilir.CC tel çekirdeği en kritik olanıdır, PD şarj cihazı iletişim el sıkışması için kullanılır, elbette bir topraklama kablosu da vardır.

hakkında en son şirket haberleri Apple, 15W MagSafe manyetik kablosuz şarj sertifikası açtı  6


Üçüncü taraf üreticilere ayrı satılan bir bileşen olarak modül, işlevin bütünlüğüne daha fazla önem verir, bu nedenle eksiksiz bir voltaj düzenleme güç kaynağı devresini, kablosuz şarj kontrolünü ve sürücü devresini entegre eder.İlgili aksesuarları geliştirirken, üçüncü taraf üreticilerin iPhone 12 serisi için 15W kablosuz hızlı şarjı gerçekleştirmek için yalnızca 20W veya daha fazla bir adaptörle eşleşmesi ve pozitif ve negatif güç kaynağını bağlaması gerekir.Uygulama çok basittir.
 


Odaklar bir özet yapar:

 

Mevcut gelişme eğilimine bakıldığında, Apple'ın MagSafe ekosistemini teşvik etme kararlılığı oldukça sağlam.Apple'ın resmi web sitesinde MagSafe manyetik kablosuz şarjın yanı sıra manyetik cep telefonu kılıfları, manyetik kart tutucular ve manyetik tutucular gibi çeşitli ekolojik ürünler de bulunuyor.MFM sertifikası yakında resmi olarak açılacak, daha mükemmel manyetik ürünlerin ortaya çıkmasını dört gözle bekleyelim!
 
 


 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jackie@focusestech.com
86-18824284006
jackie@focusestech.com